ONDA Vücut Şekillendirme ve Bölgesel İncelme
ONDA Vücut Şekillendirme ve Bölgesel İncelme

Günümüz teknolojilerinden faydalanarak cerrahi işlem ve iyileşme süreci olmadan ağrısız, acısız bir şekilde vücudunuzu yeniden şekillendirebilmek ve mükemmel görünmek mümkün. Bu tedaviler, dengeli bir beslenme planı, lenf drenaj masajları ve egzersizle desteklenirse gözle görülür ve kalıcı bir fark elde edilmektedir. Zayıflayarak tek başına yağ hücrelerinin miktarının azaltılması ve bölge dokunun incelmesi pürüzsüz görünüm sağlayamaz, daha ince bir siluet için cilt elastikiyetinin yani sıkılığın da tekrar kazanılması gerekir. Kliniğimizde bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde en sık kullandığımız teknolojik silahımız;
Onda COOLWAVES

Onda COOLWAVES; elektromanyetik dalgalar tarafından yönlenen ve yüksek frekanstaki akıllı mikrodalgaları kullanan selektif bir vücut şekillendirme yöntemidir. Sistemin en büyük farkı çevre dokuya zarar vermeden sadece yağ hücrelerini hedef almasıdır. Güvenli, etkili ve noninvaziv mikrodalga teknolojisi ile inatçı yağ hücrelerinde yüksek etki görülmekte, ilk uygulamadan itibaren yağ hücrelerini tahrip etmektedir, İlk seansta gözle görülür sonuçların alındığı Onda coolwaves ‘in etkinliği kümülatif olarak artar. 21 günde 1 yapılan toplam   seansta, seans süreleri ortalama 10 dakika olarak tanımlanır. Özel bir teknoloji ile üretilmiş başlık içerisindeki soğutma sistemi sayesinde tedavi uygulanan kişi ağrı veya acı hissetmemektedir.

Onda COOLWAVES; Selülit, bölgesel incelme ve sıkılaşmada en etkili sistemdir. Dünya çapında 2018 en yenilikçi estetik cihaz teknolojisi ödülüne sahiptir. Etki mekanizması tüm sistemlerden farklıdır. Vücudumuz için belirli görevleri olan ve bir organ sayılan yağ hücrelerini yok etmek; olası istenmeyen riskler oluşturabilir. Onda’nın etki mekanizması ise hücreleri yok etmek yerine, bu hücrelerin doğal metobolizmasını uyararak eski hallerine döndürmek esasına dayanır, bu teknoloji ile çalışan tek cihazdır.  

Lokalize yağ birikimi tedavisinde bölgeye verilen yüksek elektomanyetik dalgalar deri altı yağ dokusunda hücre zarında hasar meydana getirir. Bunun sonucunda akışkan hale gelen yağ lenfatik dolaşıma geçerek idrar yolu ile vücuttan atılır. Uygulanan tedavi esnasında fibroblastların uyarımı ile sarkık ve pörsümüş görüntüye yol açan bozulmuş kollajen ve elastin liflerinin yıkılması ve yeni liflerin oluşumu sağlanır ve deri sıkılaştırılır.
 
Uygulama ile birlikte haftada 3 kez 30 dakika egzersiz, günlük iki buçuk litre su ve 2 fincan yeşil çay tüketimi etkinliği arttıracaktır. Unutmamak lazım ki günlük alınan kalori miktarı azaltılmadıkça ve cihaz uygulamaları sporla desteklenmedikçe belirgin bir kilo kaybı mümkün olmayacaktır.