PRX-T33 İğnesiz Mezoterapi
PRX-T33 İğnesiz Mezoterapi
PRX-T 33 MEZOPEELİNG İĞNESİZ MEZOTERAPİ

İğnesiz mezoterapi olarak da adlandırılan PRX - T33, herhangi bir enjeksiyona gerek duymadan yüz, boyun ve dekolte için geliştirilen  bir cilt revitalizasyon (tekrar canlandırma) tekniğidir. Formülasyonunda, TCA(trikloroasetik asit), hidrojen peroksit(H2O2) ve kojik asit bulunmasına rağmen ciltte herhangi bir soyulma, kızarıklık ve kabuklanma yaratmadığı için kişinin sosyal hayatını etkilemeden uygulanabilme avantajına sahiptir. 
Cilt altına hızla enjeksiyonsuz inebilen TCA, dermiş tabakasında genç fibroblastların gelişimi ve aktivitesini artırır büyüme faktörlerinin salınmasını sağlar. Yeni kollajen üretimini (Neocollagenesis) uyararak cilt onarımı, yenileme ve yapılandırma etkisini cildi soymadan ve lekelenmesini önleyerek yapar. Deri altında verdiği reaksiyonla ortaya çıkan su molekülü ile cildin altında kendi nemini kendisi yaratır.
Kadın ve erkek, her cilt tipine, yılın her sezonu uygulanabilmesi de bu tekniğin ayrı bir avantajıdır. Tek başına ya da diğer yüz gençleştirme teknikleriyle kombine olarak uygulanabilir. 

PRX-T33 Etki Nasıl Uygulanır, Kaç Seanstır?
Tedavi sıklığı ve seans sayısı problemli bölgenin durumuna göre doktor tarafından belirlenir. Uygulanacak kişinin cilt muayenesinde PRX-T33 uygulama nedeni ve cildin ihtiyacı saptanıp birer hafta arayla 2 - 5 seans tedavi planlanmakta ve her seans yaklaşık 30 dakika sürmektedir. 
PRX-T33 iğnesiz mezoterapi tedavisi, uygulanan cildi kırışıklık, gözenek, iz ve lekelerden arındırıp cilde ışıltı, canlılık ve dolgunluk kazandırır.
PRX-T33 Mezopeeling, kadın - erkek her yaş grubu için sosyal hayattan uzaklaşmadan tedavi yaz-kış yılın her döneminde yapılabilir.
PRX-T33 Mezopeeling, tedavinin etkinliğini arttırmak için fraksiyonel lazer, dermapen , intalzeyonel KS enjeksiyonu gibi diğer tedavi yöntemleri ile kombine edilebilir.

PRX-T33 Endikasyonları Nelerdir?
Cilt temizliği(siyah nokta)
Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde sıkılık, elastikiyet kaybı
Skar (akne izi, yara izi , cerrahi dikiş izi)
Çatlak (gebelik ve kiloya bağlı)
Leke tedavisi