İnnofacial Cilt Yenileme Sistemi
İnnofacial Cilt Yenileme Sistemi

Sağlıklı,parlak ve pürüzsüz görünen bir cilt için deriyi doğru şekilde beslemek, nemlendirmek ve gerekli bakımları yapmak önem taşır. InnoFacial cilt yenileme sistemi, cildin ihtiyacı olan tüm bakımların tek seansta uygulanması ile cilde parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlar.
Kadın ve erkeklere her yaşta uygulanabilen InnoFacial işleminin daha ilk seansında gözle görülür bir düzelme gözlenir. Bu yöntem ile cilt derinlemesine temizlenir, beslenir, nemlenir ve yenilenir. 

InnoFacial Nasıl Etki Eder?

İşlem esnasında yüksek teknoloji ürünü bir sistemle gerçekleştirilen “aqua peeling” etkisi ile cilt, ölü hücrelerden, siyah noktalardan, aşırı yağdan arındırılır ve mikro düzeyde soyularak yenilenir. Uygulama öncesi yapılan 3 boyutlu cilt analizi ile saptanan problemlere göre, kişiye özel seçilen serumlar kullanılarak ince çizgiler ve cilt tonu düzensizlikleri ortadan kaldırılır. Aynı zamanda cilde hyaluronik asit, peptidler, antioksidan içerikli solüsyonlar verilerek cildin daha canlı, aydınlık ve genç görünmesi sağlanır.

Nasıl Uygulanır?

InnoFacial, tüm cilt tiplerinin gerekli olan nem, bakım ihtiyaçlarını karşılayan yenileyici bir bakım sistemidir. Herhangi bir iğne enjeksiyonu yapılmadan gerçekleştirilir, kişi hiçbir acı, ağrı hissetmez. Toplam bakım süresi 40 dakika olup, cilt bakımı sonrası herhangi bir tahriş ya da kızarıklık oluşmaz. Günlük hayata rahatlıkla dönebileceğiniz yüksek konforlu bir uygulamadır.

Uygulama Sonrası Nelere Dikkat Etmeliyiz?

InnoFacial, uygulama sonrasında herhangi özel bir bakım gerektirmemektedir. Bakım sonrası kişi hemen işine ve sosyal yaşamına geri dönebilir.