Lazerle Göz Çevresi Gençleştirme  (SmoothEye ™ Tedavisi)
Lazerle Göz Çevresi Gençleştirme  (SmoothEye ™ Tedavisi)

Fotona SmoothEye ™ lazerle göz çevresi gençleştirme tedavisinde, hedef doku ER-YAG lazer yardımı ile görünen bir hasar oluşturulmadan derinlemesine ısıtılır. Bu yenilikçi tedavi, ciltte zamanla deforme olmuş kolajeni ve fibroblast aktivitesini uyararak alt katmanlarından yüzeye doğru cildin yenilenmesini sağlar böylece kırışıklıkların ve cilt gevşekliğinin görünümünü en aza indirgeyerek, daha sıkı, daha genç, daha pürüzsüz bir cilt oluşturur.
 
Fotona SmoothEye ™ göz çevresi ve göz kapağı estetiği ihtiyacı olan herkes için, herhangi bir iğne enjeksiyonu ve cerrahi prosedür olmadan uygulanan en etkin tedavi yöntemlerinin başında gelir.

SmoothEye ™ tedavim sırasında ve sonrasında ne bekleyebilirim?

Tedavi sırasında bölgeye soğuk hava üfleyen kompresör yardımı ile işlem oldukça konforlu geçer. Hastaların çoğu tedaviyi tolere edilebilir bulsa da, hafif bir ısı ve / veya batma hissi hissedebilirsiniz. İstenirse topikal anestezik uygulanabilir. Tedaviden sonra işlem alanı 24-48 saat boyunca kırmızı-pembe görünebilir. İşlem sonrası 3. günde, bölge biraz kuru hissedilebilir ve tedaviden sonra 1 haftaya kadar süren hafif pullanma yaşayabilirsiniz. İşlemden sonra en az 48 saat boyunca ısıya maruz kalınmaması ve her zaman güneş koruması kullanmanızı öneriyoruz.