Liplase (Lazerle Dudak Dolgunlaştırma )
Liplase (Lazerle Dudak Dolgunlaştırma )

Daha dolgun, daha pürüzsüz ve doğal olarak senin dudakların !

LipLase ™, lazer enerjisi yardımıyla daha dolgun ve doğal dudaklar elde etmek için dudak yapısını güçlendir. Bu işlem, ağız içinde ve dış dudak bölgesinde gerçekleştirilen, enjeksiyon ve cerrahi içermeyen bir tedavidir. İşlem sırasında iğne gerekmez, dolgu gibi yabancı madde kullanılmaz ve hasta yan etkisi olmadan derhal günlük aktivitelerine geri dönebilir.  LipLase ™ dudakları gençleştirir, dolgunlaştırır ayrıca şeklini yeniden tanımlar.

LipLase, cildin derin katmanlarını ısıtarak ve kollajen üretiminizi arttırmak için lazer kullanır. Liplase ile sadece dudakları ve etrafındaki cildi tedavi etmiyoruz, aynı zamanda kollajeni her iki taraftan da uyarmak için iç dudakları yani mukozayı hedef alıyoruz. Dudaklarınızın her yönünü hedefleyerek, daha genç bir görünüm sağlamak için daha dolgun, pürüzsüz ve diri dudaklar oluşturuyoruz.

LipLase tedavisi hızlı (yaklaşık 20 dakika) ve konforludur. Lokal anestezi gerekmez. Tedaviden sonra 30 dakikaya kadar ısı hissedebilirsiniz ancak işlem sonrası ağrı, morluk, ödem ve gündelik hayattan kopma gibi yan etkiler yoktur.

En iyi sonuçları elde etmek için en az 3-4 tedavi seansı önerilmektedir. Doğal kolajen üretimi uyarılarak her seansta daha belirgin ve kalıcı etki elde edilir. İğnelerin acısı olmadan daha dolgun ve pürüzsüz bir gülümseme istiyorsanız, o zaman LipLase sizin için uygun bir tedavi yöntemidir.