morpheus 8 altın iğne
morpheus 8 altın iğne

MORPHEUS 8  Altın İğneli RF Tedavisi

Daha Genç Görün Daha Genç Hisset!

Artan yaşla beraber, güneş hasarı, sigara ve stres gibi faktörlerle cilt elastikiyeti bozulur, altındaki yağ ve destek dokusu azalır. Cildin dolgun görünmesini sağlayan bu dokuların erimesine bağlı olarak kırışıklıklar, sarkmalar ve yer yer çökmeler ortaya çıkar. Bu süreç herkeste farklı ilerler, dış etkenlere bağlı olduğu kadar genetik faktörlerin de etkisindedir.

Zamanla cildin dolgun görünmesini sağlayan bu dokuların zayıflaması ile yer çekimine karşı koyamayan ciltte, kırışıklıklar, lekeler, sarkmalar ve deformasyonlar ortaya çıkar. 

Morpheus 8 altın iğneli radyofrekans sistemi, kırışıkları azaltmak, yaşlanma sürecini yavaşlatmak ve cilde daha genç bir görünüm kazandırmak için cildi tekrar yapılandıran fraksiyonel bir cilt gençleştirme ve yenilenme tedavisidir.

Tanınan ismi ile Altın iğneli Radyofrekans olarak da bilinen Morpheus 8’in, diğer altın iğneli RF tedavilerden birçok farkı vardır. Özel tasarım 24 adet sivri polimer kaplı titanyum iğnesi örümcek ağı şeklinde elektrotlarla kaplıdır. Buda cilt altındaki her noktaya daha yoğun enerji vermesini sağlar. Daha yoğun ve daha derine ancak çok daha konforlu bir şekilde RF enerjisinin ulaştırılması ciltte sıkılaşma ve yenilenmenin daha etkili ve daha acısız olmasını sağlar.

FDA onaylı Fraksiyonel RF teknolojisi Morpheus8 ile kontrollü bir şekilde cildin derin katmanlarını ısıtarak kolajenleri harekete geçirir, cildin yapılanma sürecini uyarır, cildin gençleşmesini ve sıkılaşmasını sağlar. Morpheus 8 altın iğneli RF ile cildinize dokunduğunuzda onun gençliğini ve diriliğini hissedersiniz, sıkılaşan cilt ve cilt altı dokular yüz ovalinin düzelmesini, sarkan gıdının ortadan kalkmasını ve keskin bir çene hattı elde etmenizi sağlar. Yüze ek olarak boyun, dekolte ve el gençleştirmek amaçlı da en etkin sistemlerden biri olan Morpheus 8 mikroiğneli RF teknolojisi tüm vücut için kullanılabilir.

EN DERİNE İNEN FDA ONAYLI FRAKSİYONEL RF TEKNOLOJİSİ İLE

-Cilt kırışıklıklarının tedavisi

-Cilt yenilenmesi ve kalitesinin arttırılması

-Yüz, boyun, dekolte bölgesi sarkmaları

-Yara- Ameliyat izi (skar) tedavisi

-Sivilce izlerinin tedavisi

-Gözeneklerin sıkıştırılması

-Cilt lekelerinin tedavisinde

-Gebelik çatlaklarının tedavisi

-Kilo alıp verme gibi çeşitli nedenlere bağlı oluşan

çatlakların tedavisi

-Kol ve bacaklardaki sarkmaların tedavisi  etkin ve konforlu bir şekilde yapılabilmektedir.