ONDA
ONDA
ONDA SOĞUK DALGA TERAPİSİ ; Vücut Şekillendirmenin En Kolay Yolu

Herkesin hayalidir selülitsiz, sıkı ve ince bir vücut. Yaz yaklaşırken istediğimiz elbiseyi veya bikiniyi giyebilmek için hemen diyete , spora başlarız. Onca çabalarımıza rağmen bazen başarısız oluruz. Bazen ise zayıflasak bile selülitlerden kurtulamaz yine giyemeyiz o elbiseyi . Kimimiz de zayıfım ama şu basenim de olmasa veya göbeğim olmasa deriz. Bölgesel incelme sağlayan mucize besin ve diyet de maalesef olmadığı için vücut şekillendirmede teknolojinin yardımına her zaman ihtiyaç vardır.

  • Diyet yapmak için dirayetli olamayanlar veya spor için vakti olmayıp kısa sürede zayıflamak isteyenler,
  • Ben sadece göbeğimden, basenimden, gıdığımdan, iç bacağımdan vb. şikayetçiyim bölgesel zayıflamak istiyorum diyenler
  • Ben zayıfım ama selülitlerim ve sarkmalarım var diyenler için

Ameliyatsız zayıflama, sıkılaşma ve selülit tedavilerini bir arada gerçekleştiren ONDA Soğuk Dalga Terapisi adeta biçilmiş bir kaftandır.  Günümüzde bir benzeri olmayan cihaz vücudunu ameliyat veya acı olmadan yeniden şekillendirmek isteyenler için harika bir tedavi sunuyor.

Onda Soğuk Dalga Terapisi nasıl çalışıyor ve nasıl etki ediyor?;

  • Medikal mikrodalgalar cildin derinlerindeki yağ hücrelerine enerji kaybetmeden direk ulaşır.
  • Yağ hücrelerinde oluşturduğu yüksek titreşim sonucu onların hızla 50-55 C ısınmasını sağlar ve hücre zarını parçalar.
  • Yağ hücreleri içindeki yağın lenflere boşalmasını sağlar.
  • Daha sonra yağlar lenfatik sisteme atılır.
  • Bölgesel yağ dokusu azalır, bölgesel incelme meydana gelir
  • Bununla birlikte cildin de ısınması ile yeni kollajen ve elastin lifler sentezlenir böylece  gevşek doku sıkılaşır ve deri kalitesi artar. Selülitin neden olduğu portakal kabuğu görünümünü  yok eder.
  • Derinin üst katmanlarında sıcaklık oluşturmadığı için, yanık ve morluk oluşturma gibi riskler söz konusu değildir. 

Hangi bölgelere uygulanabilir?
Karın ve bel çevresi, sırt, kollar, popo ve bacaklarda yaygın olarak kullanılabilir.

ONDA Soğuk Dalga Terapisi’nin Farkı Nedir?
Diğer tüm cihazlar deriyi üstten ısıtıp sıcaklığı alt katmanlara ileterek yağ dokusunu ısıtmayı hedefler. Ancak ONDA Soğuk Dalga Terapisi derindeki yağ hücrelerini hedef alarak ciltte enerji kaybetmeden yağ dokusunu direkt ısıtır. Medikal elektromanyetik dalgalar derinin üst katmanlarında ciddi bir kayıp yaşamadan hedefe ulaştığı için seanslar kısa ve acısızdır.

ONDA Soğuk Dalga Terapisi sonuçları ne zaman etkisini gösterir?
       İlk seanstan itibaren tedavi yanıtının görülebilmesi ONDA uygulamasının en güzel yanıdır. Uygulamadan hemen sonra değişiklikler ortaya çıkar; deri kalitesinde artma, cilt elastikiyetinde düzelme medikal mikrodalgaların ve termal ısı artışının yarattığı ilk etkilerdir. Yağların azalıp vücuttan uzaklaşması, selülitlerin düzelmesi için 2-3 hafta zaman geçmesi gerekmektedir. Zaman geçtikçe de etkinlik artmaya devam eder.

Seansların sıklığı ve süresi ne kadar?
 ONDA Soğuk Dalga Terapisi  tedavisi sadece 1 seans olabileceği gibi yağlarınızın fazlalığına ve selülit derecenize bağlı olarak 3-4 seans da uygulanabilmektedir. Bir seans ONDA Soğuk Dalga Terapisi 15x15 cm’ lik bir alan için yaklaşık 10 dakika kadar sürmektedir. Vücudunuzda ne kadar bir alana yapılmasını istiyorsanız, uygulama süresi de buna göre artacaktır.  Onda uygulamasında iki seans arasında 3 hafta beklemek gerekmektedir. Kesinlikle ağrı veya acı hissetmezsiniz. Kızarıklık , ödem , morluk ve ciltte tahriş oluşmaz.  Seans sonrası günlük hayatınıza hemen geri dönebilirsiniz.

Etkisi ne kadar sürer?
ONDA Soğuk Dalga Terapisi uygulaması yapılan bölgelerde iyileşme sonrası etkiler kalıcıdır. Tedavi sırasında da sonrasında da sağlıklı yaşam biçimini benimseyen herkes kalıcı etkiyi koruyabilecektir.