Onda Soğuk Dalga Terapisi
Onda Soğuk Dalga Terapisi

Onda Soğuk Dalga Terapisi Nedir?

Onda, medikal sınıf kısa elektromanyetik dalgaları ( mikrodalga ) kullanan ilk ve tek vücut şekillendirme sistemidir.

Kullanım Alanları Nelerdir?

Bölgesel incelme, selülit tedavisi ve sıkılaşmada yüksek başarı oranı ile kullanılmaktadır.

Uygulama Esnasında Ne Hissederim ?

Patentli soğuk başlıkları sayesinde hedef noktayı 50-55 C derece sıcaklığa ulaştırmasına rağmen ağrı yok denecek kadar azdır ve masaj hissi vermektedir.

Sonuçları Ne Zaman Görürüm ?

İlk seans sonrası sonuçlar görülür. Uygulama sayısı kişinin beklentilerine göre farklılık göstermektedir.

Onda’nın Farkı nedir ?

Piyasadaki tüm cihazlar deriyi üstten ısıtarak sıcaklığı alt katmanlara ileterek yağ dokusunu ısıtmayı hedefler. Onda ise derindeki yağ hücrelerini hedef alarak ciltte ısı kaybına sebep olmadan yağ dokusunu direkt ısıtır.

Uygulama Süresi Ne Kadardır ?

Elektromanyetik dalgalar derinin üst katmanlarında ciddi bir kayıp yaşamadan hedefe ulaştığı için seanslar çok kısadır. Tek bölge için sadece 10 dk sürmektedir.

İncelmenin En teknolojik Hali ONDA SOĞUK DALGA TERAPİSİ

Sıkı diyetlere, yoğun egzersize hatta verilen kilolara rağmen bir türlü kurtulamadığınız lokal fazlalıkları ve inatçı selülitleri hedef alan ONDA Soğuk Dalga Terapisi ile bölgesel incelme artık çok kolay. Ameliyatsız vücut şekillendirmede en yeni teknoloji olan ONDA hem zayıflatıyor, hem sıkılaştırıyor hem de selülitleri yok ediyor.

Kusursuz bir siluete kavuşmak için bambaşka bir teknoloji kullanan ONDA ile tek seansta gözle görülebilir sonuçlar almak mümkün. Tıpta yıllardır bir çok alanda kullanılan elektromanyetik dalgalar ONDA ile ilk kez estetik amaçla kullanılmıştır. ONDA Soğuk Dalga Terapisi, kısa elektromanyetik dalgaları yani mikrodalgaları kullanarak sadece yağ hücrelerini hedef alan, onları güvenli ve ameliyatsız olarak küçültebilen FDA onaylı ilk ve tek sistemdir.

Mikrodalgaların yağ hücrelerinde yüksek hızda yaptığı titreşim sonucu çok hızlı ısı artışı olur. Hedef bölgedeki yağ hücreleri sadece iki dakika içinde 50-55 C arası sıcaklığa ulaşmaktadır. Bu sayede yağ hücrelerinin zar yapıları bozulmakta, hücre içinde depolanmış yağlar hücre zarından dışarı çıkarak metabolize edilmekte ve vücuttan atılmaktadır. Patentli soğuk başlıkları sayesinde cildin üst katmanlarında sıcaklık oluşturmadığı için hastada yanık oluşturma vb gibi diğer riskler söz konusu değildir. 

Farklı cilt derinlikleri ve uygulamalarda kullanmak üzere özel tasarlanmış ve temasla soğutan 2 ayrı başlığı mevcuttur. Şimdiye kadar kullanılan tüm bölgesel zayıflama cihazları deriyi üstten ısıtarak sıcaklığı alt katmanlara iletirken ONDA uygulama bölgesindeki yağ hücrelerini direkt hedef alır. Yağ dokusunu 50-55 C sıcaklığa ulaştırmasına rağmen ağrı yok denecek kadar azdır ve soğuk başlıklar rahatlatıcı bir masaj hissi oluşturmaktadır.

Mikrodalgaların frekansı, bölgesel zayıflamada günümüzde sık kullanılan radyofrekans cihazlarından 1000 kat daha hızlıdır, cilt yüzeyinde kaybolmadan direk yağ dokuya inen ve bu bölgede hapsolan yüksek enerji sayesinde hızlı etki gösteren uygulamanın süresi sadece 10 dakikadır. 

Onda Soğuk Dalga Terapisi’nde kullanılan bu eşsiz teknoloji sayesinde artık hiçbir cerrahi işlem olmaksızın yağ dokusuna müdahale ederek bölgesel yağ dokusunu azaltıp selülitleri yok etmek, gevşek dokuları sıkılaştırmak, vücudunuzu yeniden şekillendirebilmek ve mükemmel görünmek mümkün. Siz de yaza daha sıkı, incecik ve selülitsiz bir vücutla girmek için bu etkili sistemden destek alın.