Selülitin Kontrolü : ONDA
Selülitin Kontrolü : ONDA

Diyetlere, egzersize, hatta verilen kilolara rağmen bir türlü kurtulamadığınız portakal kabuğu görünümünden şikayetçiyseniz korkmayın yalnız değilsiniz. Bacaklar, kalçalar bazen hatta üst kollarınızdaki portakal kabuğu görünümü sizle beraber malesef kadınların %90’ının ortak sorunu. 

Gelişen teknoloji ile hemen her kadının ortak kâbusu olan bu problemi hafifletmek, hatta tamamen yok etmek mümkün.

ONDA Coolwaves, gündelik hayatta birçok alanda kullanılan mikrodalgaları ilk kez estetik amaçlı kullanarak sadece yağ hücrelerini hedef alıp onları ameliyatsız ve kalıcı olarak küçültebilen tek sistemdir. 

ONDA, özel medikal mikrodalgalarla çok yüksek frekansta enerji kullanarak sadece problemli yağ dokuyu hedefler cilt üzerinde enerji kaybetmeden yağ dokusunu direkt ısıtır.  Zayıflama, cilt sıkılaştırma ve selülit gibi üç ana probleme birden çözüm sunan ONDA Coolwaves, teknolojisi ile hedef bölge sadece iki dakika içinde 50-55C arası sıcaklığa ulaşmaktadır; bu sayede yağ hücrelerinin zar yapıları bozulmakta ve hücreler küçülmektedir.  Bölgesel fazlalıklara yol açan yağ dokusu azalırken selüliti oluşturan cilt altı dokuda fibröz bantlar yeniden yapılandırılmakta, sıkılığını yitiren cilt dokusu sıkılaşmakta ve deri kalitesi artmaktadır.

Hangi bölgelere uygulanabilir?

Popo ve bacaklar, karın, bel çevresi, sırt, kollar gibi vücudun her bölgesinde güvenle kullanılabilir.

Seansların sıklığı ve süresi ne kadar?

ONDA Coolwaves tedavisinde sadece 1 seans tedavi olabileceği gibi yağlarınızın fazlalığına ve selülit derecenize bağlı olarak 3-4 seans tedavi uygulanmaktadır. Bir seans  tedavi 15x15 cm’ lik bir alan için yaklaşık 10 dakika kadar sürmektedir. Vücudunuzda ne kadar bir alana yapılmasını istiyorsanız, uygulama süresi de buna göre artacaktır. Seans sırasında ağrı veya acı hissedilmez, işlem sonrasında kızarıklık, ödem, morluk ve ciltte tahriş oluşmaz.  Seans sonrası günlük hayatınıza hemen geri dönebilirsiniz. Seans aralıkları 2-3 haftada bir planlanır. 

ONDA ne zaman etkisini gösterir?

İlk seanstan itibaren tedavi yanıtının görülebilmesi ONDA uygulamasının en güzel yanıdır. Uygulamadan hemen sonra değişiklikler ortaya çıkar; deri kalitesinde artma, cilt elastikiyetinde düzelme medikal mikrodalgaların ve termal ısı artışının yarattığı ilk etkilerdir. Yağların azalıp vücuttan uzaklaşması, selülitlerin düzelmesi için 2-3 hafta zaman geçmesi gerekmektedir. Zaman geçtikçe de etkinlik artmaya devam eder.

Etkisi ne kadar sürer?

ONDA Coolwaves uygulaması yapılan bölgelerde iyileşme sonrası etkiler kalıcıdır. Tedavi sırasında da sonrasında da sağlıklı yaşam biçimini benimseyen herkes kalıcı etkiyi koruyabilecektir.